Rekrutacja 2024/2025

Utworzono dnia 23.02.2024

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 3 w Łukowie

ogłasza nabór dzieci do przedszkola na rok szkolny 2024/2025

- nabór dzieci w wieku 2,5 –6 lat.

Rekrutacja prowadzona będzie za pomocą systemu elektronicznego, z wykorzystaniem jednolitych kryteriów naboru do wszystkich przedszkoli miejskich w Łukowie,

w terminie od 01 do 15 marca 2024 r.

Formularz zgłoszenia należy wypełnić w formie elektronicznej na stronie internetowej

Po wydrukowaniu wypełnionego formularza prosimy uważnie sprawdzić, czy wszystkie umieszczone tam dane są poprawne, podpisać dokument i dostarczyć do przedszkola pierwszej preferencji w nieprzekraczalnym terminie do 15.03.2024 r.

W przypadku braku możliwości wysłania formularza drogą elektroniczną, istnieje możliwość pobrania go w przedszkolu, dane zostaną wprowadzone do systemu przez pracownika przedszkola.

Dokumenty dostarczone po terminie nie będą brane pod uwagę w trakcie rekrutacji.

22 marca 2024 r. nastąpi publikacja list zakwalifikowanych dzieci.

W przypadku, gdy dziecko będzie zakwalifikowane do przedszkola, rodzic zobowiązany jest do potwierdzenia woli korzystania z usług placówki w terminie od 25 marca do 4 kwietnia 2024 r.

Brak potwierdzenia woli w formie pisemnej w powyższym terminie

jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w danej placówce.

8 kwietnia 2024 r. nastąpi publikacja list przyjętych i nieprzyjętych dzieci.

Nasze przedszkole jest bezpieczne, przyjazne dzieciom, rodzicom, środowisku, pracownikom i otwarte na ich potrzeby. Wspomaga wszechstronny rozwój każdego wychowanka w oparciu o rozpoznanie jego potrzeb i możliwości, kształtuje w nim poczucie własnej wartości, uczy go tolerancji i patriotyzmu. Traktujemy każde dziecko indywidualnie i podmiotowo. Sprawiamy, że czują się one kochane, akceptowane i szczęśliwe.