Biedronki w ZAZ i WTZ

Utworzono dnia 08.12.2017, 14:43

Biedronki w Zakładzie Aktywności Zawodowej i Warsztatach Terapii Zawodowej w Łukowie

08.12.2017r. przedszkolaki z grupy "Biedronki" wybrały się na pieszą wycieczkę do Zakładu Aktywności Zawodowej i Warsztatów Terapii Zajęciowej w Łukowie. Dzieci miały możliwość zobaczyć z bliska na czym polega praca krawcowej i jak bardzo ważne w życiu człowieka jest uwrażliwienie na drugą osobę. Odwiedzając Warsztaty Terapii zajęciowej przedszkolaki mogły zobaczyć z bliska jaką rolę w życiu człowieka odgrywa praca i co można stworzyć dzięki wytrwałości, chęci i cierpliwości. Dzieci na krótką chwile sami mogli zamienić się w małych kucharzy ozdabiając pyszne pierniczki oraz w garncarzy lepiąc w glinie. To tylko niektóre atrakcje, jaki zobaczyliśmy..... Bardzo dziękujemy za możliwość wspólnego spędzenia czasu i za wiedzę oraz empatię jaką dzięki wam wynieśliśmy.