Dziękujemy za 1%

Utworzono dnia 04.02.2018

Drodzy rodzice i Przyjaciele przedszkola

Nasza placówka od 2015 roku jest Partnerem FSMM –Fundacja Studencka Młodzi Młodym, która jest Organizacją Pożytku Publicznego. Dzięki tej współpracy przedszkole ma możliwość o ubieganie się o 1% podatku z Państwa rocznych rozliczeń.

Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni za okazaną pomoc.

Dzięki otrzymanemu od Was 1%  podatku nasze przedszkole w latach 2015 i 2016 uzyskało dodatkowe fundusze w wysokości 4 336,29zł. Dało nam to możliwość wzbogacenia bazy dydaktycznej naszego przedszkola.

Z uzyskanych funduszy zakupione zostały:

• 2 komplety materiałów edukacyjnych Darów Froebla wraz z dwom książkami. – 3 754 zł

Zostały przeznaczone do pracy i zabawy w celu budowania nowoczesnego warsztatu pracy z dziećmi przedszkolnymi. Szeroki wachlarz zakupionych pomocy wykonanych z różnorodnych materiałów pozwoli poznawać kształty, barwy, wymiary, określać kierunki. Pozwolą rozwijać kompetencje arytmetyczne i geometryczne, posłużą  w zabawach manipulacyjnych i konstrukcyjnych. Dzięki wykorzystaniu tych materiałów dzieci będą miały większą możliwość samodoskonalenia.

• Ozobot 2.0 Bit dwupak – 579,99zł

To inteligentne roboty do nauki programowania. Zdobyły tytuł Zabawka Roku 2016 w Polsce, a także główne nagrody w kategorii Best Robot na międzynarodowych targach w USA. Robot zabiera dzieci w niesamowitą przygodę rysowania, rozwiązywania problemów i pracy grupowej. Za pomocą kolorowych kodów (na kartce lub tablecie) dzieci programują zadania, które wykonuje robot. Ozoboty, oprócz nauki programowania,  można wykorzystać do urozmaicenia wielu zajęć edukacyjnych – matematycznych, artystycznych, przyrodniczych i polonistycznych. Dzięki posiadaniu takich pomocy warsztat dydaktyczny w naszym przedszkolu jest nowoczesny i umożliwia nam w ciekawszy sposób realizować cele podstawy programowej i zadania statutowe naszej placówki.

Dziękujemy...

…I zachęcamy do dalszego wspierania naszego przedszkola poprzez przekazania 1%