"W krainie kwitnącej wiśni"

Utworzono dnia 23.01.2017

"W krainie kwitnącej wiśni"

Utworzono dnia 20.11.2017, 09:31

24 maja odbyło się kolejne spotkanie „Klubu Motyli Ksiażkowych”. Ponieważ maj to miesiąc bibliotek spotkanie odbyło się w Bibliotece Miejskiej Filia nr 1 w Łukowie. Tym razem spotkaliśmy się „W krainie kwitnącej wiśni”. Zarówno dzieci jak i rodzice poznali japoński teatrzyk Kamishibai, historię pt: „Mój przyjaciel Kamushi” oraz inne ciekawostki o Japonii min: Haiku - najkrótszą formę poetycką i japońską Mange. A podczas zajęć plastycznych wykonali kolorowe motyle orgiami oraz gałązki kwitnącej wiśni, które będą ozdobą w bibliotece. Dzięki uprzejmości pań z biblioteki na zakończenie spotkania były wspólne pogawędki przy „małym co nie co”. Dziękujemy za super spotkanie i gościnność, a uczestnikom za przybycie i wspólna zabawę :)